VÝSLEDKOVÁ LISTINA
. | Oderský pohár, Krnovský cyklokros | .. | |||
. | Kategorie: | . | neregistrovaní žáci | 1 okruh | 2 km |
umístění | Jméno a příjmení | kód UCI | oddíl ,klub | čas | . |
. | . | . | . | . | . |
1 | Tomas Patrik | . | Vrbno | 4:40 min. | . |
2 | Gelnar Petr | . | Krnov | 5:29 min. | . |
3 | Paterak Lukáš | . | Gosciecin Polsko | 5:39 min. | . |
4 | Dostál Jakub | . | Frýdek-Místek | 5:44 min. | . |
5 | Jarka Michal | . | Krnov | 6:28 min. | . |
6 | Ďurník Jan | . | Krnov | 6:36 min. | . |
. | . | . | . | . | . |
. | . | . | . | . | . |
. | Kategorie: | . | Žáci,Žačky,kadetky | 3 okruhy | 6,6 km |
umístění | Jméno a příjmení | kód UCI | oddíl ,klub | čas | žák/žačka |
. | . | . | . | . | . |
1 | Folvarčný Kristián | 19920722 | Slezan Frýdek Místek | 13:28 min. | 1/žák |
2 | Lasák Matěj | 19920115 | SUNDANCE Opava | 13:29 min. | 2/žák |
3 | Kysel Ondřej | 19920314 | Sigma Olomouc | 14:27 min | 3/žák |
4 | Kopečková Ester | 19911012 | Slezan Frýdek Místek | 14:45 min. | 1/žákyně |
5 | Dvorský David | 19920611 | ACS Drak Vrbno | 15:06 min. | 4/žák |
6 | Krchňák Ondřej | 19920115 | Slezan Frýdek Místek | 15:35 min. | 5/žák |
7 | Ochmanová Kristýna | 19920224 | SK Jiří team Ostrava | 15:47 min. | 2/žákyně |
8 | Paterak Michal | 19921111 | Gosciecin | 16:23 min. | 6/žák |
9 | Jaklová Lenka | 19920329 | SK Jiří team Ostrava | 16:50 min. | 3/žačka |
10 | Šmach Jiří | 19921210 | ACS Drak Vrbno | 16:56 min. | 7/žák |
11 | Materová Lucie | 19930306 | SK Jiří team Ostrava | 17:09 min. | 4/žákyně |
12 | Svoboda Jakub | 19920409 | ACS Drak Vrbno | 17:34 min. | 8/žák |
13 | Janoszek Pavel | 19930101 | ACS Drak Vrbno | 19:40 min. | 9/žák |
. | . | . | . | . | . |
Ištvánová Michaela | 19910000 | SK Jiří team Ostrava | nedokončila | pád | |
. | . | . | . | . | . |
Kategorie: | . | Žáci | 3 okruhy | 6,6 km | |
umístění | Jméno a příjmení | kód UCI | oddíl ,klub | čas | žák |
. | . | . | . | . | . |
1 | Folvarčný Kristián | 19920722 | Slezan Frýdek Místek | 13:28 min. | 1/žák |
2 | Lasák Matěj | 19920115 | SUNDANCE Opava | 13:29 min. | 2/žák |
3 | Kysel Ondřej | 19920314 | Sigma Olomouc | 14:27 min | 3/žák |
4 | Dvorský David | 19920611 | ACS Drak Vrbno | 15:06 min. | 4/žák |
5 | Krchňák Ondřej | 19920115 | Slezan Frýdek Místek | 15:35 min. | 5/žák |
6 | Paterak Michal | 19921111 | Gosciecin | 16:23 min. | 6/žák |
7 | Šmach Jiří | 19921210 | ACS Drak Vrbno | 16:56 min. | 7/žák |
8 | Svoboda Jakub | 19920409 | ACS Drak Vrbno | 17:34 min. | 8/žák |
9 | Janoszek Pavel | 19930101 | ACS Drak Vrbno | 19:40 min. | 9/žák |
. | . | . | . | . | . |
. | Kategorie: | . | Žákyně | 3 okruhy | 6,6 km |
umístění | Jméno a příjmení | kód UCI | oddíl ,klub | čas | žačka |
. | . | . | . | . | . |
1 | Kopečková Ester | 19911012 | Slezan Frýdek Místek | 14:45 min. | 1/žákyně |
2 | Ochmanová Kristýna | 19920224 | SK Jiří team Ostrava | 15:47 min. | 2/žákyně |
3 | Jaklová Lenka | 19920329 | SK Jiří team Ostrava | 16:50 min. | 3/žačka |
4 | Materová Lucie | 19930306 | SK Jiří team Ostrava | 17:09 min. | 4/žákyně |
. | Ištvánová Michaela | 19910000 | SK Jiří team Ostrava | nedokončila | pád |
. | . | . | . | . | . |
. | . | .. | . | . | . |
. | Kategorie: | kadeti,ženy-juniorky | 6 okruhů | 13,2 km | |
umístění | Jméno a příjmení | kód UCI | oddíl ,klub | čas | kad./žena |
. | . | . | . | . | . |
1 | Petruš Lubomír | 19900717 | ACS Drak Vrbno | 25:07 min. | 1/kad. |
2 | Tomek Josef | 19900926 | ŽD Bohumín | 26:33 min. | 2/kad |
3 | Dlužanský Daniel | 19900723 | ACS Drak Vrbno | 26:43 min. | 3/kad |
4 | Vendolský Ondřej | 19910712 | Sigma Olomouc | 27:03 min. | 4/kad |
5 | Kyselý Tomáš | 19910306 | Sigma Olomouc | 27:22 min | 5/kad |
6 | Záleský Jan | 19900810 | SK Jiří team Ostrava | 27:39 min. | 6/kad |
7 | Nepraš karel | 19900107 | Slezan Frýdek Místek | 27:54 min. | 7/kad |
8 | Maršálek Nikolas | 19900816 | TJ Uničov | 27:58 min. | 8/kad |
9 | Maráčková Pavlína | 19810203 | SK Jiří team Ostrava | 28:44 min. | 1/žena |
10 | Ochmanová Lenka | 19880618 | SCANIA APACHE Kolín | 28:51 min. | 2/žena |
11 | Kovařík David | 19902612 | SK Jiří team Ostrava | 30:10 min. | 9/kad |
12 | Nováková lucie | 19840923 | SK Jiří team Ostrava | 30:23 min. | 3/žena |
13 | Mazák Tomáš | 19890910 | TJ Šumperk | 27:50 - kolo | 10/kad |
14 | Sklenář Martin | 19910215 | Sigma Olomouc | 26:43 - 2 kola | 11/kad |
Mazur Jan | 19910305 | ON ROAD RACING TEAM | nedokončil | . | |
. | . | . | . | . | . |
. | Kategorie: | . | kadeti | 6 okruhů | 13,2 km |
umístění | Jméno a příjmení | kód UCI | oddíl ,klub | čas | kad. |
. | . | . | . | . | . |
1 | Petruš Lubomír | 19900717 | ACS Drak Vrbno | 25:07 min. | 1/kad. |
2 | Tomek Josef | 19900926 | ŽD Bohumín | 26:33 min. | 2/kad |
3 | Dlužanský Daniel | 19900723 | ACS Drak Vrbno | 26:43 min. | 3/kad |
4 | Vendolský Ondřej | 19910712 | Sigma Olomouc | 27:03 min. | 4/kad |
5 | Kyselý Tomáš | 19910306 | Sigma Olomouc | 27:22 min | 5/kad |
6 | Záleský Jan | 19900810 | SK Jiří team Ostrava | 27:39 min. | 6/kad |
7 | Nepraš karel | 19900107 | Slezan Frýdek Místek | 27:54 min. | 7/kad |
8 | Maršálek Nikolas | 19900816 | TJ Uničov | 27:58 min. | 8/kad |
9 | Kovařík David | 19902612 | SK Jiří team Ostrava | 30:10 min. | 9/kad |
10 | Mazák Tomáš | 19890910 | TJ Šumperk | 27:50 - kolo | 10/kad |
11 | Sklenář Martin | 19910215 | Sigma Olomouc | 26:43 - 2 kola | 11/kad |
. | . | . | . | . | . |
Kategorie: | Ženy-juniorky | 6 okruhů | 13,2 km | ||
umístění | Jméno a příjmení | kód UCI | oddíl ,klub | čas | žena |
. | . | . | . | . | . |
1 | Maráčková Pavlína | 19810203 | SK Jiří team Ostrava | 28:44 min. | 1/žena |
2 | Ochmanová Lenka | 19880618 | SCANIA APACHE Kolín | 28:51 min. | 2/žena |
3 | Nováková lucie | 19840923 | SK Jiří team Ostrava | 30:23 min. | 3/žena |
. | . | . | . | . | . |
. | . | . | . | . | . |
. | Kategorie: | . | Muži Elite, junioři | 9 okruhů | 19,8 km |
umístění | Jméno a příjmení | kód UCI | oddíl ,klub | čas | E/J |
. | . | . | . | . | . |
1 | Mlynář Zdeněk | 19761030 | MAX CURSOR | 35:48 min. | 1/E |
2 | Hekele Emil | 19770331 | ZEKOF Loštice | 37:00 min. | 2/E |
3 | Křivánek Jiří | 19851105 | CK Znojmo | 37:20 min. | 3/E |
4 | Ivanov Nikola | 19851110 | SK Jiří team Ostrava | 37:35 min. | 4/E |
5 | Jamnicz Emil | 19820521 | MAX CURSOR | 38:08 min. | 5/E |
6 | Kopeček Václav | 19881212 | Slezan Frýdek Místek | 38:09 min. | 1/J |
7 | Ocásek Zbyněk | 19770122 | Bike klub Krnov | 38:23 min. | 6/E |
8 | Tichý Jan | 19881121 | Slezan Frýdek Místek | 39:13 min. | 2/J |
9 | Mudřík Josef | 19730715 | ŽD Bohumín | 39:50 min. | 7/E |
10 | Toman Jiří | 19870818 | Silesia Orlová | 40:15 min | 8/E |
11 | Bierski Radovan | 19890811 | SK Jiří team Ostrava | 34:53 - kolo | 3/jun |
12 | Novotný Daniel | 19790528 | MAX CURSOR | 35:31 - kolo | 9/E |
13 | Dokulil Jakub | 19851212 | ACS Drak Vrbno | 36:08 - kolo | 10/E |
11 | Bierski Radovan | 19890811 | SK Jiří team Ostrava | 34:53 - kolo | 3/jun |
14 | Matera Tomáš | 19890505 | SK Jiří team Ostrava | 36:31 - kolo | 4/jun |
. | . | . | . | . | . |
. | Kategorie: | . | Muži Elite | 9 okruhů | 19,8 km |
umístění | Jméno a příjmení | kód UCI | oddíl ,klub | čas | E |
. | . | . | . | . | . |
1 | Mlynář Zdeněk | 19761030 | MAX CURSOR | 35:48 min. | 1/E |
2 | Hekele Emil | 19770331 | ZEKOF Loštice | 37:00 min. | 2/E |
3 | Křivánek Jiří | 19851105 | CK Znojmo | 37:20 min. | 3/E |
4 | Ivanov Nikola | 19851110 | SK Jiří team Ostrava | 37:35 min. | 4/E |
5 | Jamnicz Emil | 19820521 | MAX CURSOR | 38:08 min. | 5/E |
6 | Ocásek Zbyněk | 19770122 | Bike klub Krnov | 38:23 min. | 6/E |
7 | Mudřík Josef | 19730715 | ŽD Bohumín | 39:50 min. | 7/E |
8 | Toman Jiří | 19870818 | Silesia Orlová | 40:15 min | 8/E |
9 | Novotný Daniel | 19790528 | MAX CURSOR | 35:31 - kolo | 9/E |
10 | Dokulil Jakub | 19851212 | ACS Drak Vrbno | 36:08 - kolo | 10/E |
Kategorie: | Junioři | 9 okruhů | 19,8 km | ||
umístění | Jméno a příjmení | kód UCI | oddíl ,klub | čas | J |
1 | Kopeček Václav | 19881212 | Slezan Frýdek Místek | 38:09 min. | 1/J |
2 | Tichý Jan | 19881121 | Slezan Frýdek Místek | 39:13 min. | 2/J |
3 | Bierski Radovan | 19890811 | SK Jiří team Ostrava | 34:53 - kolo | 3/jun |
4 | Matera Tomáš | 19890505 | SK Jiří team Ostrava | 36:31 - kolo | 4/jun |
. | . | . | . | . | . |
. | . | . | . | . | . |
. | Český pohár Masters | . | |||
. | Kategorie: | . | MASTERS "A" | 8 okruhů | 17,6 km |
umístění | Jméno a příjmení | kód UCI | oddíl ,klub | čas | |
. | . | . | . | . | .. |
1 | Mlynář Vlastimil | 19740607 | ACS Drak Vrbno | 35:05 min. | .. |
2 | Kovařík Ivo | 19670610 | SK Jiří team Ostrava | 36:48 min | .. |
3 | Galuška Tomáš | 19700630 | Baník Ostrava | 33:14 - kolo | .. |
4 | Paterak Jan | 19660216 | Gosciecin | 33:45 - kolo | .. |
5 | Jeřábek Petr | 19660511 | SCANIA APACHE Kolín | 33:50 - kolo | .. |
6 | Gawlik Miroslav | 19680202 | Ostrava | 36:56 - kolo | .. |
7 | Švan Miroslav | 19670102 | ACS Drak Vrbno | 35:19 - 2 kola | .. |
8 | Jarka Ivo | 19681212 | Krnov | 33:50 - 3 kola | . . |
. | . | . | . | . | .. |
. | Kategorie: | . | MASTERS "B" | 8 okruhů | 17,6 km |
umístění | Jméno a příjmení | kód UCI | oddíl ,klub | čas | . |
. | . | . | . | . | . |
1 | Špolc Milan | 19581028 | FUJI BIKE Ranch Team | 35:20 min | . |
2 | Sedláček Jiří | 19580709 | SK Jiří team Ostrava | 36:59 min. | . |
3 | Mayer Miloš | 19600318 | SK PRIMA Polička | 37:19 min. | . |
4 | Ištván Antonín | 19640126 | YOGI Racing Ostrava | 37:50 min. | . |
5 | Vávra Stanislav | 19650202 | Bike klub Krnov | 37:59 min. | . |
6 | Brandýs Roman | 19630704 | ON ROAD RACING Olomouc | 38:24 min. | . |
7 | Čepička Michal | 19600818 | SCANIA APACHE Kolín | 38:32 min. | . |
8 | Baier Jan | 19570929 | CK Orlík Orlová | 39:13 min. | . |
9 | Mandaus Jiří | 19590801 | Cykloservex Duratec | 39:22 min. | . |
10 | Zmuda Jan | 19592310 | Šnek Krnov | 39:59 min. | . |
11 | Hrachovina Rostislav | 19620824 | SK Jiří team Ostrava | 33:20 - kolo | . |
12 | Mazur Jan | 19620727 | ON ROAD RACING Olomouc | 33:21 - kolo | . |
13 | Mazák Josef | 19590726 | TJ Šumperk | 33:27 - kolo | . |
14 | Žarlok Zdeněk | 19580628 | CK Vlastibor Konečný | 34:16 - kolo | . |
15 | Thomas Jaroslav | 19641111 | ACS Drak Vrbno | 34:32 - kolo | . |
16 | Širůčka Pavel | 19640618 | Šafrata Bohumín | 36:01 - kolo | . |
17 | Gelnar Tomáš | 19640818 | Krnov | 38:47 - 2 kola | . |
. | Pastušek Vlastimil | 19600102 | ŽD Bohumín | nedokončil | . |
. | Šindler Zbyněk | 19620505 | SUNDANCE Opava | nedokončil | . |
. | Peer Ivoš | 19651012 | SCANIA APACHE Kolín | nedokomčil | . |
. | . | . | . | . | . |
.. | Kategorie: | . | MASTERS "C" | 6 okruhů | 13,2 km |
umístění | Jméno a příjmení | kód UCI | oddíl ,klub | čas | . |
. | . | . | . | . | . |
1 | Ocásek Zbyněk | 19520407 | Bike klub Krnov | 27:32 min. | |
2 | Misina Andrzej | 19531202 | Gosciecin | 29:45 min. | |
3 | Mlynář Miloslav | 19481111 | ACS Drak Vrbno | 27:23 min - kolo | |
. | . | . | . | . | . |
. | . | . | . | . | |
Otmar Rychta | . | Pavlína Šedová | . | . | |
ředitel závodu | . | hlavní rozhodčí | . | . | |
. | . | . | . | . | . |