PETŘÍK
Zdeněk (Muži B)
SLEZSKÝ
POHÁR
Cena Trispolu - 15. m.
Do vrchu Bahenec - 2. m.
Memoriál
A.Dohnala - 5. m.
Moktolazecká 60 - 4. m.
Tour de Čupek - 3 m.
JESENICKÝ ŠNEK (Muži B)
Vidnavské okruhy - 5. m.
Časovka na 11tku - 3. místo
Šumná jízda - 2. m.
Buldočí časovka - 3. m.
Vidnavské okruhy II - 5. m.
O cenu Rapotína - 6. m.
Okolo Vápenné - 2 místo
Zlatohorská Magistrála -2 místo.
MTB Odřivousův pohár - 2. m.
MTB Cross Boar (Slezská Harta) - 6. m.
ČAS-OFF-KA na Šerák - 3. m.
Zlatohorská časovka - 2. m.
Hornolipovská pětadvacítka - 2. m.
OSTATNÍ
Železný Drak - 6. m.
Moravský Bike Maraton 80km - 5. m.
CMT Okolo Zlína - 13 m.
DOHNAL
Blahoš (Muži C)
SLEZSKÝ POHÁR - silnice
Tour
de Sádek - 15.m
Časovka
ArcelorMittal - 19. m.
Memoriál J.Ferdyna -
O
Cenu Continentalu Frenštát p.R. -
Tour de Javorový - (závod
do vrchu)
Grand Prix Forman
- 50. m.
Stonavská časovka - 18. m.
Mokrolazecka 60. - 15 m.
Do vrchu Bahenec - 15 m.
Velká cena Lašska - 14 m.
KUBIČÍK
Filip (Junior)
SLEZSKÝ
POHÁR - silnice
Cena Trispolu - 7. místo
Bohumínská hodinovka - 4. místo
Krnovské kritérium - 4. místo
O cenu Krnova - 3. místo
Tour
de Sádek - 1.m
Časovka
ArcelorMittal - 1.m.
Do vrchu Bahenec - 1.m.
Cena Continentalu Frenštát p.R - 1 m.
Tour de Javorový - 1. m.
Memoriál
A.Dohnala - 1. m.
Velká cena SPAC (etapový závod) - 1. m.
MR SAC ČR silnice - Lenora - 1. m.
MR SAC ČR časovka - Lenora - 1. m.
Grand Prix Forman
- 1. m. (mistr SPAC)
Stonavská časovka - 1 m. (1.m. mistrovství SPAC)
Mokrolazecka 60. - 1 m.
Do vrchu Bahenec - 1 m.
Javorový - 1 m.
Stará Ves - mezi ploty - kritérium - 2 m.
Memorial J.Veseleho-kriterium - 4 m.
Paskov kriterium - 5 m.
Velká cena Lašska - 6 m.
Tour de Čupek - 2 m.
Celkové pořadí - 1. místo
Nejlepší vrchař soutěže
Njelepší časovkář soutěže
Nejlepší v kritériu
JESENICKÝ ŠNEK
Časovka na 11tku - 1. místo
KRAJSKÝ PŘEBOR
Do vrchu Bahenec - 1 m.
Petřvald - 2 m.
Petřvald finále - 1 m.
Celkové pořadí - 1 místo
MORAVSKÝ POHÁR
Časovka na Skřítek - 4. místo
Mistrovství ČR amatérských cyklistů (Šumavské Hoštice)
- časovka - 1. místo
- silniční závod - 1. místo
REICHEL
Sebastian (Muži
A)
SLEZSKÝ
POHÁR
Stonavská časovka - 7. m.
Mokrolazecka 60. - 13 m.
Do vrchu Bahenec - 15 m.
Bělské okruhy- 19 m.
Velká cena Lašska - 12 m.
Tour de Čupek - 16 m.
DOHNALOVÁ
Jarka (Ženy B) SLEZSKÝ
POHÁR - silnice
Cena Trispolu - 2. místo
Krnovské kritérium - 1. místo
O cenu Krnova - 2. místo
Tour
de Sádek - 2. m.
Časovka
ArcelorMittal - 2. m.
Velká cena SPAC (etapový závod) - 1. m.
Grand Prix Forman
- 3. m. (3. m. mistrovství SPAC)
Stonavská časovka - 2 m. (2.m. mistrovství SPAC)
Mokrolazecka 60. - 2 m.
Do vrchu Bahenec - 2 m.
Velká cena Lašska - 2 m.
Tour de Čupek - 2 m.
Celkové pořadí - 2. místo
Njelepší časovkářka soutěže
LANTOVÁ
Romana (Ženy
B)
SLEZSKÝ
POHÁR - silnice
Cena Trispolu - 4. místo
Bohumínská hodinovka - 1. místo
Krnovské kritérium - 2. místo
O cenu Krnova - 3. místo
Tour
de Sádek - 3. m
Časovka
ArcelorMittal - 3. m.
Velká cena SPAC (etapový závod) - 2. m.
MR SAC ČR - Lenora - 13. m.
MR SAC ČR časovka - Lenora - 11. m.
Grand Prix Forman
- 4. m. (4. m. mistrovství SPAC)
Stonavská časovka - 4 m. (4.m. mistrovství SPAC)
Mokrolazecka 60. - 3 m.
Do vrchu Bahenec - 3 m.
Javorový - 5 m.
Memorial J.Veseleho-kriterium - 3 m.
Paskov kriterium - 2 m.
Bělské okruhy- 4 m.
Velká cena Lašska - 3 m.
Tour de Čupek - 3 m.
Celkové pořadí - 3. místo
MORAVSKOSLEZSKÝ POHÁR - silnice - Ženy
Hranice - 5. místo
KRAJSKÝ PŘEBOR
Stonava (časovka) - 2 m.
Petřvald - 5 m.
Hukvaldy - 2 m.
LANTOVÁ
Romana ml. (juniorka)
SLEZSKÝ
POHÁR - silnice - kat.Ženy A
Cena Trispolu - 6. místo
Bohumínská hodinovka - 1. místo
Krnovské kritérium - 4. místo
O cenu Krnova - 5. místo
Tour
de Sádek - 2. m.
Časovka
ArcelorMittal - 2. m.
Velká cena SPAC (etapový závod) - 4 m.
MR SAC ČR - Lenora - 10. m.
MR SAC ČR časovka - Lenora - 9. m.
Grand Prix Forman
- 6. m. (2. m. mistrovství SPAC)
Stonavská časovka - 4 m. (4.m. mistrovství SPAC)
Mokrolazecka 60. - 7 m.
Do vrchu Bahenec - 9 m.
Stará Ves - mezi ploty - kritérium - 4 m.
Memorial J.Veseleho-kriterium - 1 m.
Paskov kriterium - 4 m.
Bělské okruhy- 2 m.
Tour de Čupek - 1 m.
Celkové pořadí - 2. místo
Nejlepší v kritériu
MORAVSKOSLEZSKÝ POHÁR - silnice - Juniorka
Hranice - 5. místo
Petřvald - 2. místo (4. místo mezi ženami)
Grand Prix Forman
- 2. m.
Orlová - 2 m.
Do vrchu Bahenec - 2 m.
Petřvald finále - 1 m.
Celkové pořadí - 2 místo
MORAVSKOSLEZSKÝ POHÁR družstvo (Filip + Romana) - 3. místo
KRAJSKÝ PŘEBOR
Stonava (časovka) - 2 m.
Petřvald - 4 m.
Hukvaldy - 3 m.
MITUROVÁ
Alžběta - (žačka)
SLEZSKÝ
POHÁR - silnice
Cena
Trispolu - 2. místo
Krnovské kritérium - 4. místo
O cenu Krnova - 3. místo
Grand Prix Forman
- 2. m.
Javorový - 1 m.
Celkové pořadí - 2. místo
MORAVSKOSLEZSKÝ POHÁR - silnice - st.žákyně
Hranice - 6. místo
Grand Prix Forman
- 2. m.
Do vrchu Bahenec - 1 m.
Celkové pořadí - 1 místo
JESENICKÝ ŠNEK
Vidnavské okruhy - 4. m.
KRAJSKÝ PŘEBOR
Stonava (časovka) - 2 m.
Petřvald - 3 m.
ŠTEFELA
Jan - (st.žák)
SLEZSKÝ
POHÁR - silnice
Cena
Trispolu - 3. místo
Krnovské kritérium - 6. místo
O cenu Krnova - 7. místo
Tour
de Sádek - 6.m
Stonavská časovka - 6. m.
Javorový - 1 m.
Grand Prix Forman - 4 m.
Stará Ves - mezi ploty - kritérium - 8 m.
Celkové pořadí - 1. místo
MORAVSKOSLEZSKÝ POHÁR - silnice - st.žáci
Hranice - 10. místo
Do vrchu Bahenec - 1 m.
Celkové pořadí - 2 místo
KRAJSKÝ PŘEBOR
Petřvald - 5 m.
HRADEČNÝ
Jan - (st.žák)
SLEZSKÝ
POHÁR - silnice
Cena
Trispolu - 5. místo
Krnovské kritérium - 4. místo
O cenu Krnova - 5. místo
Tour
de Sádek - 5.m
Stonavská časovka - 5. m.
Javorový - 2 m.
Grand Prix Forman - 5 m.
Celkové pořadí - 2. místo
MORAVSKOSLEZSKÝ POHÁR - silnice - st.žáci
Hranice - 7. místo
Petřvald - 2. místo
Orlová - 5 m.
Do vrchu Bahenec - 2 m.
Petřvald finále - 1 m.
Celkové pořadí - 1 místo
JESENICKÝ ŠNEK
Vidnavské okruhy - 5. m.
KRAJSKÝ PŘEBOR
Stonava (časovka) - 2 m.
Petřvald - 8 m.
NECKÁŘOVÁ Tereza - (žákyně)
SLEZSKÝ
POHÁR - silnice
Cena
Trispolu - 4. místo
Krnovské kritérium - 4. místo
Grand Prix Forman
- 3. m.
Javorový - 2 m.
Celkové pořadí - 3. místo
MORAVSKOSLEZSKÝ POHÁR - silnice - st.žákyně
Hranice - 8. místo
Grand Prix Forman
- 3. m.
Do vrchu Bahenec - 2 m.
Celkové pořadí - 2 místo
DROBĚNOVÁ Alexandra
SLEZSKÝ
POHÁR - silnice
Krnovské kritérium - 4. místo
MORAVSKOSLEZSKÝ POHÁR družstvo žáků a žákyń - 1. místo
MTB
ŠVIHEL Mirek (kat
30+) - MTB
12-hodinovka Podlesi-Lavky, www.x-sports.cz
25 kol, 232 km, 6250 m
4. misto absolutně i v kategorii
Author
ŠELA marathon www.selasport.cz
92 km / 2100 m: 147. abs, 79. M30-39
Kouty maraton České spořitelny
51 km / 1550 m, 94.abs, 22. M30
Silesia
Merida maraton: silesia.opava.cz
pro nepřízeň počasí zrušeno
Slezská Harta Cross Boar, www.slezskaharta.eu
69 km / 1460 m., 24. abs, 14. m. M18-39
Bělkovický řetěz, www.kolarnastore.eu
42 km / 1470 m., 41. abs, 16. mM30-39
Beskidy MTB Trophy, www.mtbtrophy.com - 4 denní etapový MTB závod
celkem 300 km / 11000 m., 115.abs, 49. M30-39
OBR Drásal, 175 km / 5100 v.m., 55.m. abs, 40.m. M19-39
TRIATLON
1. 3. 2014 – JESENICKÝ ZIMNÍ TRIATLON PRADĚD – 7. místo ŠTAFETAMistrovství ČR a SR v zimním triatlonu
Věra Pajkošová (MTB), Jaroslav Románek (běh), František Saňák (běžky)
Jestřábí muž - 1. místo (R.Lantová ml. - kolo, V.Pajkošová - běh, J.Románek - plavání)
Mirek Švihel (MTB), Jirka Urbášek (běžky) - 9. místo
PAJKOŠOVÁ
Věra (1991)
6. 1. 2014 – ZIMNÍ ŠESTKA, Kravaře – 3. místo
8. 2. 2014 – ZIMNÍ TRIATLON RÝMAŘOV – 1. místo
22. 3. 204 – JARNÍ DESÍTKA, Kravaře – 6. místo
12. 4. 2014 – HORSKÁ VÝZVA – Jeseníky – 14. místo (35 km, závod dvojic)
23. 4. 2014 – HRADECKÝ KOLOBĚH – 6. místo (20 km běh + kolo, závod dvojic)
26. 4. 2014 – BRANNÝ ZÁVOD FVZ – 11. místo (20 km + překážky, tým)
28. 6. 2014 – BĚLKOVICKÝ KROS – 5. místo (6,5 km kros běh)
12. 7. 2014 – MODEL TRIATLON OPAVA – 3. místo (olympijský triatlon 1,5 – 44 – 10)
19. 7. 2014 – MORKOVSKÉ CHLAP – 2. místo (triatlon 0,2 – 20 – 5)
9. 8. 2014 – HOSTĚRADSKÝ TRIATLON – 1. místo (triatlon 0,7 – 20 – 5)
KEPÁK JIHOMORAVSKÁ TRIATLONOVÁ LIGA (sezona 2014) – 2. místo
ROMÁNEK Jaroslav (1990)
8. 2. 2014 – ZIMNÍ TRIATLON RÝMAŘOV – 4. místo
22. 3. 204 – JARNÍ DESÍTKA, Kravaře – 21. místo
12. 4. 2014 – HORSKÁ VÝZVA – Jeseníky – 14. místo (35 km, závod dvojic)
23. 4. 2014 – HRADECKÝ KOLOBĚH – 6. místo (20 km běh + kolo, závod dvojic)
26. 4. 2014 – BRANNÝ ZÁVOD FVZ – 11. místo (20 km + překážky, tým)
1. 5. 2014 – MÁJOVÝ BĚH OKOLO NEZMARU, Dolní Benešov – 1. místo (absolutní vítěz)
3. 5. 2014 – HÁŠŮV BĚH DO VRCHU, Moravský Beroun – 4. místo
28. 6. 2014 – BĚLKOVICKÝ KROS – 16. místo (9,5 km kros běh)
12. 7. 2014 – MODEL TRIATLON OPAVA – 27. místo (olympijský triatlon 1,5 – 44 – 10)
19. 7. 2014 – MORKOVSKÉ CHLAP – 20. místo (triatlon 0,2 – 20 – 5)
9. 8. 2014 – HOSTĚRADSKÝ TRIATLON – 6. místo (triatlon 0,7 – 20 – 5)
KEPÁK JIHOMORAVSKÁ TRIATLONOVÁ LIGA (sezona 2014) – 16. místo
ROMÁNKOVÁ
Anna (1956)
1. 5. 2014 – MÁJOVÝ BĚH OKOLO NEZMARU, Dolní Benešov – 2. místo
31. 5. 2014 – InSPORT Line TRIATLON CUP HRANICE – 1. místo (Duatlon)
9. 8. 2014 – HOSTĚRADSKÝ TRIATLON – 3. místo (triatlon 0,7 – 20 – 5)
KEPÁK JIHOMORAVSKÁ TRIATLONOVÁ LIGA (sezona 2014) – 4. místo
WILSON
Alena (1977)
WILSON
Brian (1968)
ROMÁNEK Zdeněk (1945)
PŘÍPRAVKA
ULMAN
Josef (kat. B)
seriál VRBENSKÝ DRÁČEK
27.4 -
1. místo
3.5. - 4. místo
Slezský pohár
Krnovské kritérium - 9. místo
Krnovské dětské závody - 3. místo
O cenu Krnova - 5.m.
Tour de Sádek - 6. m.
STŘÍŽ
Matyáš (kat. B)
seriál VRBENSKÝ DRÁČEK
27.4 -
6. místo
3.5. - 2. místo
Krnovské kritérium - 8. místo (Slezský pohár)
Krnovské dětské závody - 2. místo
ULMAN
Jakub (kat. C)
seriál VRBENSKÝ DRÁČEK
27.4 -
21. místo
3.5. - 10. místo
Krnovské dětské závody - 3. místo
WYSOGLAD Štěpán
Krnovské kritérium - 11. místo (Slezský pohár)
STŘÍŽ Tomáš
Krnovské dětské závody - 1. místo
ŠVIHELOVÁ Michaela
Krnovské dětské závody - 2. místo
LANTOVÁ
Zuzana - žačka
Krnovské dětské závody - 3. místo
O cenu Krnova - 5. m.
|