LANT
Antonín (1994)
ČESKÝ POHÁR - (1994)
ČESKÝ POHÁR - 26. místo (z 136)
2.4. Nemoriál R.Schejbala - 44. m.
3.4. ČP mládeže Pičín - 53. m.
9.4. Soběslavské okruhy - 19. m.
10.4. Zbraslav u Brna - DFN
24.4. regionem Kyjovské Slovácko - 42.m.
30.4. ČP Memoriál Evžena Cihláře - 14.m.
1.5. Memoriál J. Menharta a L. Hellera - 31.m.
28.5. Račice - 11.m. časovka jednotlivců
29.5. Račice - 5.m. časovka družstev
3.6. Haná Tour - 45., 23., celkově 32 místo
10.6. ČP dráha Prostějov - 3 km p.s.- 14. místo, 1 km p.s.- 11.místo,
sprint družstev 3. místo, sprint 10. místo
2.7. Junior Tour Blovice 2011 - 36., 31., 33., 34., 29 místo,
celkem 27.místo
2.8. MČR mládeže časovka jednotlivců - 18. místo
6.8. MČR mládeže závod jednotlivců - 41. místo
12.8. Regionem Orlicka - Lanškroun 2011 - 64. místo, 52. místo,
66. místo
20.8. O pohár automobilky TATRA - 17. místo
21.8.Přebor SCM v časovce jednotlivců - 5. místo
10.9. Kriterium Výškov - 13. místo
11.9. O dlažku města Rakovníka - 12. místo
17.9. O cenu města Petřvald - 13. místo
18.9 časovka do vrchu Bahenec - 16. místo
21.5.
Mistrovství MS kraje - 1. místo
LANTOVÁ
Romana ml.
(1997)
ČESKÝ
POHÁR - 6. místo (z 37)
2.4. Nemoriál R.Schejbala - 5. m.
3.4. ČP mládeže Pičín - 4. m.
9.4. Soběslavské okruhy - 3. m.
10.4. Zbraslav u Brna - 3. m.
23.4. Mem. Jakuba Mrnky Kyjov - 3.m.
24.4. regionem Kyjovské Slovácko - 3.m.
30.4. ČP Memoriál Evžena Cihláře - 4.m.
1.5. Memoriál J. Menharta a L. Hellera - 2.m.
28.5. Račice - 6.m. časovka jednotlivců
29.5. Račice - 3.m. časovka družstev
17.9. O cenu města Petřvald 7. místo
JESENICKÝ
ŠNEK- SILNICE
17.4. Cena Trispolu - 3.m.
7.8. Okolo Vidnavy - 1.m.
ŠVIHEL
Mirek
ŠKODA
Bike maraton - www.skodabike.cz/ostrava
30.4. - dlouhá trať - 68 km - 56. m.
Author
Šela marathon - www.selasport.cz
7.5. - dlouhá trať - 93 km, 150. misto abs., 59. místo Muži 30-39
let
Silesia
Merida bike maraton - http://silesia.opava.cz
21.5. - dlouhá trať - 90 km, 47. misto abs., 20. místo v kat.B
18.6.2011
Rychleby MTB Challenge +
www.rychlebskestezky.cz/cs/mtbchallenge
74 km / 1500 m. nast.
16./ 53. absolutně, 14./34. v kat. M19-39
23.-26.6.2011
Beskidy MTB Trophy
www.mtbtrophy.com
4 denni etapák, celkem 305 km / 10 200 m nast.
73. abs (na startu 445, dojelo 335)
31. v kat. M3 (na startu 199, dojelo 151)
5.7.2011
3x Pricna Zlate Hory
www.jesenickysnek.com
53 km / 1600 m
14./53 abs, 7./25 v kat.B
TIHLAŘÍK Stanislav
XTERRA WINTER CHALENGE - Jesenický zimní triatlon
5.3.2011
Praděd - 31. celkově, 11. m. v kategorii
DOHNAL
Blahuš
JESENICKÝ ŠNEK - SILNICE
- Muži B
Muži B
17.4. Cena Trispolu - 15.m.
22.5. O cenu Krnova - 28.m.
11.6. Tour de Sádek - 21.m.
18.6. Jedenáctka - Vidnava - 11.m.
Author Nova
Cup - MTB
8.10. Josefův Důl - 278. m. - 2:49:26
DOHNALOVÁ
Jarka
JESENICKÝ ŠNEK - SILNICE - Ženy B
17.4. Cena Trispolu - 3.m.
22.5. O cenu Krnova - 7.m.
5.6. Buldočí časovka - 1.m.
11.6. Tour de Sádek - 3.m.
18.6. Jedenáctka - Vidnava - 2.m.
Author
Nova Cup - MTB
8.10. Josefův Důl - 11. m. - 3:01:44
NAVRÁTIL
Tomáš
JESENICKÝ ŠNEK - MTB - Junioři
1.5. MTB Ludvíkov - 1.m.
Author
Nova Cup - MTB
8.10. Josefův Důl - 14. m. - 3:05:06
CHALUPA
Josef
JESENICKÝ ŠNEK - MTB - Muži A
1.5. MTB Ludvíkov - 8.m.
28.5. VC Lázně Losiny- 20.m.
Author
Nova Cup - MTB
8.10. Josefův Důl - 220. m. - 2:44:53
LANTOVÁ
Romana (1972)
JESENICKÝ ŠNEK - SILNICE - Ženy
17.4. Cena Trispolu - 5.m.
|