LANT
Antonín (1994)
ČESKÝ POHÁR - celkově 22. místo
11.4. Zbraslav u Brna (silnice) - 34.m.
29.5. Hradec Králové (časovka) - 2 m.
X Jevíčko (časovka) - 21. m
21.8. Kopřivnice - 9.m.
22.8. Na kole nízkým Jeseníkem - 19.m.
11.9. Kyjov - kritérium - 11.m
12.9. Kyjov - silnice - 17.m.
X. Brno - 14.m
X. Slavkov - 2.m
X. Dolany - 21.m
X. Mem.Veselého Ostrava - 3.m
KRAJSKÝ
PŘEBOR
22.5. O cenu Krnova - 1 m.
MISTROVSTVÍ MORAVSKOSLEZSKÉHO
KRAJE
23.5. Časovka Razová - 1.místo
MISTROVSTVÍ ČESKÉ
REPUBLIKY MLÁDEŽE
3.8. - 16.m. časovka
7.8. - 35.m. silnice
MSSC -
celkově 4. místo
Hranice - 3.místo
Stará Ves - 3.místo
Pustevny (časovka) - 3.místo
JESENICKÝ
ŠNEK
17.4. Karlovice (silnice) - 14.m
22.5. O cenu Krnova (silnice) - 1.m
12.6. Tour de Sádek (silnice) - 4.m
16.6. Jamajka Prix - Vrbno p.P. (silnice) - 4.m
20.6. Jedenáctka Stará Ves (silnice) - 3.m
ZÁVOD
MÍRU NADĚJÍ - Jevíčko
7.5.-9.5. 61 m. celkově z 120 startujících,
4. etapa časovka 21.m.
Mléčný
závod LOUNY 4 etapy
9.-12. 7 - 75.,28.,62.,53. místo
Celkově 58.místo
HANÁ
TOUR
4-6..6.- 14. (časovka), 38., 29. místo
KLUCZBORK (Polsko) - 5.ETAPOVÝ ZÁVOD
30.4.-3.5. Kluczbork (silnice) - 13.místo
Nejlepší zahraniční závodník !!!
OSTATNÍ:
16.5.
Dolany u Olomouce - 21.m
LANTOVÁ
Romana ml.
(1997)
ČESKÝ
POHÁR - celkově 4. místo
11.4. Zbraslav u Brna (silnice) - 4.m
29.5. Hradec Králové (časovka) - 8.m
30.5. Hradec Králové (časovka dvojic) - 3.m (s K.Škopcovou ACS
Drak Vrbno)
21.8.
Kopřivnice - 3.m
22.8.
Na kole nízkým Jeseníkem - 3.m
11.9.
Kyjov - kritérium - 1.m
12.9. Kyjov - silnice - 3.m
X.
Brno - 5.m
X. Slavkov - 4.m
X. Dolany - 5.m
KRAJSKÝ
PŘEBOR
22.5. O cenu Krnova - 3 m.
23.5. silnice - 3.m
JESENICKÝ
ŠNEK
17.4. Karlovice (silnice) - 2.m
1.5. Vidnava (silnice) - 2.m
2.5. Ludvíkov (MTB) - 3.m
8.5. Rychlebská 30 Javorník (MTB) - 2.m
22.5. O cenu Krnova (silnice) - 3.m
5.6. Časovka na Skřítek (silnice) - 1.m
6.6. Buldočí časovka Rapotín (silnice) - 1.m
12.6. Tour de Sádek (silnice) - 2.m
16.6. Jamajka Prix - Vrbno p.P. (silnice) - 1.m
20.6. Jedenáctka Stará Ves (silnice) - 1.m
5.7. 3x Příčná (silnice) - 2.m
11.7. Časovka na Červenohorské sedlo (silnice) - 1.m
25.7. Železný Drak (silnice) - 1.m
1.8. Zlatohorská časovka (MTB) - 2.m
15.8. O cenu Rapotína (MTB) - 1.m
29.8. Rallye Horák Písečná (MTB) - 2.m
MISTROVSTVÍ
ČESKÉ REPUBLIKY MLÁDEŽE
3.8.
- 8.m. časovka
5.8. - 7. m. časovka dvojic
7.8. - 12.m. silnice
MISTROVSTVÍ
MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE
23.5. Časovka Razová (silnice) - 3.místo
MSSC
- celkově 2
Hranice - 2.místo
Stará Ves - 1.místo
Pustevny (časovka) - 2.místo
Petřvald - 2. místo
OSTATNÍ:
16.5.
Dolany u Olomouce - 5.m
LANTOVÁ
Zuzana (2006)
5.7. 3x Příčná 8.m
15.8. O cenu Rapotína 7.m
29.8.
Rallye Horák Písečná (MTB) - 124.m
LANTOVÁ
Romana (1972)
JESENICKÝ ŠNEK
8.5. Rychlebská 30 Javorník (MTB) - 16.m
5.6. Časovka na Skřítek (silnice) - 4.m
12.6. Tour de Sádek (silnice) - 5.m
16.6. Jamajka Prix - Vrbno p.P. (silnice) - 3.m
20.6. Jedenáctka Stará Ves (silnice) - 4.m
25.7. Železný Drak (silnice) - 1.m
1.8. Zlatohorská časovka (MTB) - 2.m
RYCHTA
Otmar
16.6.
Jamajka Prix - Vrbno p.P. (silnice) - 5.m
11.7.
Časovka na Červenohorské sedlo (silnice) - 6.m
RYCHTA
Daniel (muži
C)
JESENICKÝ ŠNEK
17.4. Karlovice (silnice) - 4.m (celkově 34.m)
HROUZOVKA
MTB - Fotogalerie
Muži:
Švihel Mirek - celkově 10. místo, v kat. 9. místo
Tihlařík Stanislav - celkově 20. místo, v kat. 2. místo
Rychta Daniel - celkově 29. místo, v kat. 3.
místo
Mikeska Petr - celkově 31. místo, v kat. 4.
místo
Ligurský Michal - celkově 35. místo, v kat. 21. místo
Ml.žáci
Janšta Jiří - 3.místo
Wysoglad Jaromír - 4. místo
Ml.žačky
Lantová Romana ml. - 1. místo
Kubešová Adéla - 3. místo
St.žačky
Sléhová Adéla - 1. místo
Dorostenci
Lant Antonín ml. - 1. místo
LANT
Antonín (1971)
LANTOVÁ
Věra (2000) předžačka
LANTOVÁ
Kristýna (2006) - mrňata
TIHLAŘÍK
Stanislav
MOTL
Vladimír (1967)
ROMÁNKOVÁ
Anna
LANTOVÁ
Eva
ŠOVČÍKOVÁ Barbora
|