TOPlist
Dostupnost podle Monitoring-serveru.cz

SILNIČNÍ SEZÓNA 2010

V sobotu 23.10. byla ukončena akcí Poslední kilometr v Jeseníku silniční sezona 2010.

Členové občanského sdružení Cyklistika pro všechny Krnov dosáhli řady výborných výsledků. Celkem se zúčastnili 38 jednorázových závodů a na čtyřech etapových závodech v ČR, Polsku a Ukrajině startoval Antonín Lant.

Romana Lantová ml. 28 krát obsadila stupně vítězů a z toho 9 krát zvítězila. V Českém poháru obsadila celkově 5. místo, když v jednom závodě zvítězila. V celoroční soutěži MSSC obsadila celkově 2. místo, v Jesenickém šneku 1.místo ve své
kategorii a 2. místo bez rozdílu kategorií. Na Přeboru MS kraje získala dvě bronzové medaile.

Antonín Lant 10 krát stál na stupních vítězů, je dvojnásobným přeborníkem MS kraje. V Českém poháru obsadil 22. místo. Ve dvou závodech přijel na druhém místě. Na závodě v Polsku byl nejlepším zahraničním účastníkem, na Ukrajině byl členem českého výběru který obsadil 6. místo.

Romana Lantová st. obsadila v celoroční soutěži žen celkově 3. místo.

Závodů Jesenický šnek se zúčastňovali i další členové sdružení.

O.s. Cyklistika pro všechny byla pořadatelem 25. ročníku O cenu Krnova, dále cykloturistické akce např. Krnov – Praděd, Krnov – Dlouhé Stráně a nedělních vyjížděk Cedula Cup.

Pro zabezpečení příští sezony, kdy nás čekají opět závody Českého poháru, budeme muset získat dalšího sponzora...