KALENDÁŘ

  POČÍTADLA
TOPlist
Dostupnost podle Monitoring-serveru.cz

KRNOVSKÁ ČASOVKA 2009

- V úterý 25.8. uspořádal cyklistický oddíl Lokomotiva Krnov 1. ročník Krnovské časovky, na které se sešlo celkem 24 cyklistů. Závodníci se museli vypořádat se silným větrem na 16 km dlouhé trati z Krnova do Zátora a zpět.

Nejlépe si vedl cyklistický mistr České republiky z roku 2007 Tomáš Bucháček s časem 21:25. Na druhém místě se umístil Petr Hudeček z týmu Forman cycling a na třetím místě skončil Honza Zmuda z Loko Krnov. Pěkného času 23:37 dosáhl patnáctiletý Antonín Lant ml. z Cyklistiky pro všechny Krnov, který zaostal sekundu za třetím místem a skončil tak na 4. místě.

Závodu se zúčastnili i triatlonisté z Loko Krnov, kteří v uplynulých týdnech hájili krnovské barvy na mistrovství Evropy v Praze a následně na mistrovství České republiky v Karlových Varech. Vicemistr Evropy Mirek Káňa dosáhl času 25:28, ale o 4 sekundy prohrál se svým kolegou z Loko Krnov Mirkem Pátkem, který minulý víkend obsadil 4. místo na mistrovství České republiky v triatlonu.

- V úterý 1.9. se konala časovka družstev na které se sešlo celkem 6 týmů. Závodníci jeli časovku družstev na 16 km dlouhé trati z Krnova do Zátora. Trať časovky byla stejná jako před týdnem časovku jednotlivců a opět se závodníci museli vypořádat se silným větrem. Nejlépe si vedlo družstvo z Opavy ve složení, Tomáš Bucháček, Lukáš Heinrich a Michal Figura. Trať zdolali v čase 21:05. Na druhém místě se umístilo družstvo z Loko Krnov časem 22:04 a na třetím místě dojelo družstvo z Cyklistiky pro všechny Krnov ve složení, Antonín Lant, Vladislav Velčovský, Martin Kopecký a zapůjčený závodník z Loko Krnov Mirek Káňa. Čas třetího družstva byl 23:05. Umístění zbývajících týmů, 4.místo CPV Krnov C- 25:34, 5.místo CPV Krnov B- 26:10 a na 6.místě Karlíčci 26:10.

Pořadatelé by chtěli touto cestou poděkovat rozhodčímu Vítězslavu Seifertovi.

Kompletní výsledky ZDE...

Fotogalerie ZDE...

Info z Ciclotour (profil,...) ZDE...